AKYOL SERVİS
ALTUS SERVİSİ
ALTUS KLİMA SERVİSİ
444 26 31

Acil Ulaşım:0549 241 26 27

Altus Beyaz Eşya Tamiri

Güngören Altus Servisi


Güngören Altus Servisi çamaşır makinelerinizin, bulaşık makinelerinizin, buzdolaplarınızın kısaca Altus tüm Altus cihazlarınızın bakım ve onarımlarını kusursuz hizmet kalitesiyle, aynı gün içinde profesyonel kadromuzun donanımlı araçlarıyla sizlere tam ulaştırmaktayız.

taköy Altus Servisi miz günden güne değişen teknolojik ekipmanları takip ederek, siz Güngören Altus müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasını göstermekte ve sorunsuz, uzun kullanımlı onarımlar gerçekleştirmektedir.
Güngören Altus Servisi eğitimli kadrosuleriniz ile sadece beyaz eşyalarınızı degil Altus klima, Altus kombi, Altus ankastre leriniz içinde Servis hizmeti vermektedir

Bunların yanı sıra Güngören Altus Servisi olarak yapmış olduğumuz onarımlara bir yıllık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Size en yakın servisimiz için bize ulaşın..

Güngören Altus Teknik Tamir Servisi 7 gün 24 saat hizmetinizde...Güngören Altus Teknik Servis Size Hızlı Ekonomik Hizmetler Sunar Değişen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.

Güngören Altus Beyaz Eşya Servisi
Güngören Altus Ankastre Servisi
Güngören Altus Klima Servisi
Güngören Altus Klima Bakım Servisi


Güngören Altus Servisi

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir. Firmamız Özel Servistir.