AKYOL SERVİS
ALTUS SERVİSİ
ALTUS KLİMA SERVİSİ
444 26 31

Acil Ulaşım:0549 241 26 27

Altus Beyaz Eşya Tamiri

İkitelli Altus Servisi


İkitelli Altus Servisi çamaşır makinelerinizin, bulaşık makinelerinizin, buzdolaplarınızın kısaca Altus tüm Altus cihazlarınızın bakım ve onarımlarını kusursuz hizmet kalitesiyle, aynı gün içinde profesyonel kadromuzun donanımlı araçlarıyla sizlere tam ulaştırmaktayız.

taköy Altus Servisi miz günden güne değişen teknolojik ekipmanları takip ederek, siz İkitelli Altus müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasını göstermekte ve sorunsuz, uzun kullanımlı onarımlar gerçekleştirmektedir.
İkitelli Altus Servisi eğitimli kadrosuleriniz ile sadece beyaz eşyalarınızı degil Altus klima, Altus kombi, Altus ankastre leriniz içinde Servis hizmeti vermektedir

Bunların yanı sıra İkitelli Altus Servisi olarak yapmış olduğumuz onarımlara bir yıllık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Size en yakın servisimiz için bize ulaşın..

İkitelli Altus Teknik Tamir Servisi 7 gün 24 saat hizmetinizde...İkitelli Altus Teknik Servis Size Hızlı Ekonomik Hizmetler Sunar Değişen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.

İkitelli Altus Beyaz Eşya Servisi
İkitelli Altus Ankastre Servisi
İkitelli Altus Klima Servisi
İkitelli Altus Klima Bakım Servisi


İkitelli Altus Servisi

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir. Firmamız Özel Servistir.