AKYOL SERVİS
ALTUS SERVİSİ
ALTUS KLİMA SERVİSİ
444 26 31

Acil Ulaşım:0549 241 26 27

Altus Beyaz Eşya Tamiri

Yenibosna Altus Servisi


Yenibosna Altus Servisi çamaşır makinelerinizin, bulaşık makinelerinizin, buzdolaplarınızın kısaca Altus tüm Altus cihazlarınızın bakım ve onarımlarını kusursuz hizmet kalitesiyle, aynı gün içinde profesyonel kadromuzun donanımlı araçlarıyla sizlere tam ulaştırmaktayız.

taköy Altus Servisi miz günden güne değişen teknolojik ekipmanları takip ederek, siz Yenibosna Altus müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasını göstermekte ve sorunsuz, uzun kullanımlı onarımlar gerçekleştirmektedir.
Yenibosna Altus Servisi eğitimli kadrosuleriniz ile sadece beyaz eşyalarınızı degil Altus klima, Altus kombi, Altus ankastre leriniz içinde Servis hizmeti vermektedir

Bunların yanı sıra Yenibosna Altus Servisi olarak yapmış olduğumuz onarımlara bir yıllık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Size en yakın servisimiz için bize ulaşın..

Yenibosna Altus Teknik Tamir Servisi 7 gün 24 saat hizmetinizde...Yenibosna Altus Teknik Servis Size Hızlı Ekonomik Hizmetler Sunar Değişen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.

Yenibosna Altus Beyaz Eşya Servisi
Yenibosna Altus Ankastre Servisi
Yenibosna Altus Klima Servisi
Yenibosna Altus Klima Bakım Servisi


Yenibosna Altus Servisi

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir. Firmamız Özel Servistir.