BOSCH SERVİSİ
BOSCH KLİMA SERVİSİ
0216 383 27 06
Acil Ulaşım:0549 241 26 27


Bosch Beyaz Eşya Tamiri

Altunizade Bosch Servisi


Altunizade Bosch servisi olarak Feneryoluya siz değerli müşterilerimize beyaz eşya, klima ve kombi de teknik hizmetini en içten samimiyetiyle sunmaktedır.Altunizade Bosch servisi klima,kombi,merkezi iklimlendirme ,havalandırma ve mekanik tesisat konusunda tecrübeli ekipleriyle, müşteri kitlesini her geçen gün geliştirmiş teknik servis hizmetinde rakip tanımamaktadır.

Altunizade Bosch servisi yaptığı işleri gelen istekler doğrultusunda gününde ve zamanında sorunsuz teslim etmiştir.Altunizade Bosch servisi Feneryolu da ve çevresinde bu hizmetleri itina ile yerine getirmektedir.Bosch servis Altunizade dünden bugüne potansiyel ağını ğeniş çerçeveye almış ilerlemeye devam ediyor.Altunizade Bosch servisi klima işinde sınır tanımıyor, klima servisi altyapısını tamamlamış olup servis hizmetinde de elemanlarına ders vermektedir.Bosch Klima Ve Kombi lerinizin tamiri için de bizi arayabilirsiniz.

Özel Altunizade Bosch servisi , klima arızalarında sınır tanımamaktadır. Bosch Klima soğutmuyor adı altında gelen servis öncelikle sekreter tarafından alınarak tüketiciye soğutmuyor hakkında faydalı bilgi vererek müşteriyi konuda aydınlatır mesela cihazım soğutmuyor dendiğinde ilk akla gelen gaz eksikliği dir ki yüzde altmış böyledir. Servisi miz problemin ispatıyla tüketiciye yaklaşır ve yapılan işlerin bir yıl garantisi vardır.

Bosch Servis Altunizade
Altunizade Bosch Ankastre Servisi
Altunizade Bosch Klima Kombi Servisi
Altunizade Bosch Tamiri: Kaliteli Servis
Altunizade Bosch Teknik Servisi: Ekonomik Servis


Altunizade Bosch Servisi

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir.Firmamız Özel Servistir.