BOSCH SERVİSİ
BOSCH KLİMA SERVİSİ
0216 383 27 06
Acil Ulaşım:0549 241 26 27


Bosch Beyaz Eşya Tamiri

Dudullu Bosch Servisi


Dudullu Bosch servisi olarak Feneryoluya siz değerli müşterilerimize beyaz eşya, klima ve kombi de teknik hizmetini en içten samimiyetiyle sunmaktedır.Dudullu Bosch servisi klima,kombi,merkezi iklimlendirme ,havalandırma ve mekanik tesisat konusunda tecrübeli ekipleriyle, müşteri kitlesini her geçen gün geliştirmiş teknik servis hizmetinde rakip tanımamaktadır.

Dudullu Bosch servisi yaptığı işleri gelen istekler doğrultusunda gününde ve zamanında sorunsuz teslim etmiştir.Dudullu Bosch servisi Feneryolu da ve çevresinde bu hizmetleri itina ile yerine getirmektedir.Bosch servis Dudullu dünden bugüne potansiyel ağını ğeniş çerçeveye almış ilerlemeye devam ediyor.Dudullu Bosch servisi klima işinde sınır tanımıyor, klima servisi altyapısını tamamlamış olup servis hizmetinde de elemanlarına ders vermektedir.Bosch Klima Ve Kombi lerinizin tamiri için de bizi arayabilirsiniz.

Özel Dudullu Bosch servisi , klima arızalarında sınır tanımamaktadır. Bosch Klima soğutmuyor adı altında gelen servis öncelikle sekreter tarafından alınarak tüketiciye soğutmuyor hakkında faydalı bilgi vererek müşteriyi konuda aydınlatır mesela cihazım soğutmuyor dendiğinde ilk akla gelen gaz eksikliği dir ki yüzde altmış böyledir. Servisi miz problemin ispatıyla tüketiciye yaklaşır ve yapılan işlerin bir yıl garantisi vardır.

Bosch Servis Dudullu
Dudullu Bosch Ankastre Servisi
Dudullu Bosch Klima Kombi Servisi
Dudullu Bosch Tamiri: Kaliteli Servis
Dudullu Bosch Teknik Servisi: Ekonomik Servis


Dudullu Bosch Servisi

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir.Firmamız Özel Servistir.