KLİMA SERVİSİ
KLİMA TEKNİK SERVİS
444 26 31

Acil Ulaşım:0549 241 26 27

KLİMA SERVİS HİZMETİLERİLERİ
KLİMA TAMİR
KLİMA BAKIM
KLİMA MONTAJ
VRF-VRV KLİMA SERVİSİ
Hava Perdesi Tamir Montaj

Klima Tamiri

Güngören Klima Servisi


Ay Teknik Klima Servisi klima sadece konusunda değil tüm soğutma sistemlerinde tecrubesini Güngören sakinlerine hizmet vermektedir. Salon tipi klima, sliplit klima, tavan tipi klima, kanallı klima, paket tipi klima, çati tipi klima, hava perdesi montaj ve tamiri, merkezi klima sistemleri, vrv-vrf klima tamir ve bakımı, fancoil tamir ve bakımı, chiller suku soğutma sistemleri tamir ve bakımı, kısacası Ay TeknikSoğutma sistemleri konusunda siz Güngören klima servisi kullanıcılarına sorunsuz ve güvenli hizmet sunmaktadır.

Firmamız vrv-vrf klima tamir ve bakımında istanbul genelinde hizmet vermektedir.Klima Konusunda ki uzmanlığını vrf klima servisliğinde sunan Ay Teknik anlaşmalı vrv-vrf klima bakım ve tamir anlaşmaları ile hizmet vermektedir.

Ay Teknik İstanbul un her yerine 7/24 saat sürekli olarak, eğitimli ve güler yüzlü hizmet anlayışına sahip teknik personeli aracılığı ile hizmet götüren Fan Coil Servise tek bir telefonla ulaşabilirsiniz. Fan Coil Servisi mizin hizmetleri içerisinde olan Fan Coil Bakım, Montaj, Arıza Tespit ve Tamir hizmetleri için Ay Teknik merkezimizi arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Güngören Klima Servisi - Vrv-Vrf Klima Bakım
Güngören Klima Bakım - Vrv-Vrf Klima Tamir
Güngören Klima Montaj - Fan Coil Klima Bakım
Güngören Klima Gaz Şarjı - Fan Coil Klima Tamir
Güngören Hava Perdesi Tamiri - Güngören Hava Perdesi MontajıGüngören Klima Bakım FiyatlarıGüngören Klima Montaj Fiyatları

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir. Firmamız Özel Servistir.