AKYOL SERVİS
VESTEL SERVİSİ
VESTEL KLİMA SERVİSİ
444 26 31

Acil Ulaşım:0549 241 26 27

Vestel Beyaz Eşya Tamiri

Başakşehir Vestel Servisi


Başakşehir Vestel Servisi çamaşır makinelerinizin, bulaşık makinelerinizin, buzdolaplarınızın kısaca Vestel tüm Vestel cihazlarınızın bakım ve onarımlarını kusursuz hizmet kalitesiyle, aynı gün içinde profesyonel kadromuzun donanımlı araçlarıyla sizlere tam ulaştırmaktayız.

taköy Vestel Servisi miz günden güne değişen teknolojik ekipmanları takip ederek, siz Başakşehir Vestel müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasını göstermekte ve sorunsuz, uzun kullanımlı onarımlar gerçekleştirmektedir.
Başakşehir Vestel Servisi eğitimli kadrosuleriniz ile sadece beyaz eşyalarınızı degil Vestel klima, Vestel kombi, Vestel ankastre leriniz içinde Servis hizmeti vermektedir

Bunların yanı sıra Başakşehir Vestel Servisi olarak yapmış olduğumuz onarımlara bir yıllık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Size en yakın servisimiz için bize ulaşın..

Başakşehir Vestel Teknik Tamir Servisi 7 gün 24 saat hizmetinizde...Başakşehir Vestel Teknik Servis Size Hızlı Ekonomik Hizmetler Sunar Değişen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.

Başakşehir Vestel Beyaz Eşya Servisi
Başakşehir Vestel Ankastre Servisi
Başakşehir Vestel Klima Servisi
Başakşehir Vestel Kombi Servisi


Başakşehir Vestel Servisi

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir. Firmamız Özel Servistir.