AKYOL SERVİS
VESTEL SERVİSİ
VESTEL KLİMA SERVİSİ
444 26 31

Acil Ulaşım:0549 241 26 27

Vestel Beyaz Eşya Tamiri

İkitelli Vestel Servisi


İkitelli Vestel Servisi çamaşır makinelerinizin, bulaşık makinelerinizin, buzdolaplarınızın kısaca Vestel tüm Vestel cihazlarınızın bakım ve onarımlarını kusursuz hizmet kalitesiyle, aynı gün içinde profesyonel kadromuzun donanımlı araçlarıyla sizlere tam ulaştırmaktayız.

taköy Vestel Servisi miz günden güne değişen teknolojik ekipmanları takip ederek, siz İkitelli Vestel müşterilerimize en iyi hizmeti verme çabasını göstermekte ve sorunsuz, uzun kullanımlı onarımlar gerçekleştirmektedir.
İkitelli Vestel Servisi eğitimli kadrosuleriniz ile sadece beyaz eşyalarınızı degil Vestel klima, Vestel kombi, Vestel ankastre leriniz içinde Servis hizmeti vermektedir

Bunların yanı sıra İkitelli Vestel Servisi olarak yapmış olduğumuz onarımlara bir yıllık parça ve işçilik garantisi vermekteyiz. Size en yakın servisimiz için bize ulaşın..

İkitelli Vestel Teknik Tamir Servisi 7 gün 24 saat hizmetinizde...İkitelli Vestel Teknik Servis Size Hızlı Ekonomik Hizmetler Sunar Değişen parçalar ve işçilik 1 yıl garantilidir.

İkitelli Vestel Beyaz Eşya Servisi
İkitelli Vestel Ankastre Servisi
İkitelli Vestel Klima Servisi
İkitelli Vestel Kombi Servisi


İkitelli Vestel Servisi

Sitemizde bulunan marka ve logolar tescilli olup ilgili firmalara aittir. Firmamız Özel Servistir.