Beko Servisi

Beko Servis Hizmetleri

TIKLA ARA

Beko beyaz eşya servisi,beko servisi,beko servisi leri,beko teknik servisi,beko çamaşır makinası servisi,Beko Servisi Hizmetleri beyaz eşya alanında Teknik ve tamir Servis Hizmeti veren firmamız 2007 yılında açılmıştır.

İstaNbul geneline onarım hizmeti veren firmamız deneyimli kadrosu ile siz müşterilerimize 7/24 teknik destek ve satış sonrası hizmet sağlamaktadır.Beko Servis Şirketimiz 20 yılı da geride bırakan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin karşısında olan Beko servis firmamız, beyaz eşya, klima bakım ve arıza giderilmesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için sektörde yer almaktadır.

Bunu, TSE belgeli uzman ve eğitimli personelimizin yanında donanımlı araçlarımızla hız ve kaliteyle gerçekleştirmekteyiz. Sektörümüz, geleceğe doğru hızla değişen yolda teknolojiyi yakından takip etmek zorundadır. Çünkü, bu değişim kaçınılmazdır. 20 yıl önceki ev eşyaları, bugünkülerle aynı temel fizik prensiplerine bağlı çalışsalar bile, ek fonksiyonlar çok fazladır. Bu fonksiyonların getirdiği çeşitlilik, işe çok fazla ayrıntı getirmiştir. Tabii ki bu değişiklikler her zaman tüketici yararına olmuştur.Beko servis olarak ürünlerinizde oluşan arıza durumunda gerek yerinizde gerekse atölye ortamında onarım yaparız. Bakımı yapılan cihazlarınızın yaşanan sorunların detaylı açıklaması tüketiciye sunulur.

Beko Servisi

Beko Buzdolabı, Beko çamaşır makinesi, Beko bulaşık makinesi, Beko fırın ve evinizdeki tüm beyaz eşyalarınızın donanım ve parça sorunları artık bize emanet.Beko Servis Her türlü sorun ve şikayetler için danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Sorunlar artık sorun olmaktan çıkıyor sayemizde sizin seçimiznizle Beko Servisi Sizlerle,Beko Servisi olarak müşterilerden 7/24 gelen onarım bildirim telefonları sayesinde soruna telefonda teşhisi koyabilmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimize daha mükemmel çözümler sağlamaktayız .Verilen hizmette işçilik ve değiştirilen yedek parça 1 yıl garantilidir.Beko Servis araçlarımızda en fazla ihtiyaç duyulan yedek malzemeleri bulunduruyoruz. Beko Teknisyenlerimiz beyaz eşya alanında uzmanlardır.Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde müşterilerimize en nitelikli mükemmel servis hizmetini ayağına getirmekteyiz ve hizmet sunmaya devam edeceğiz.Beko Buzdalabı onarım hizmeti,Beko çamaşır makinası servisi,Beko bulaşık makinası uzmanı,Beko kurutma makinası servisi,Beko ev aletleri servis hizmeti,Sonrasında, destek bilgi ekibimizin sizlere verdiği bilgiler doğrultusund

hizmet verdiğimiz bölgeler : Ataşehir, Alemdağ , Adalar, Altunizade,Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Bayrampaşa, Bebek, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bulgurlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Dragos, Dudullu, Erenköy, Esenler, Esenyurt, Fatih, Fenerbahçe, Feneryolu, Florya, Gaziosmanpaşa, Gebze, Göztepe, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kalamış, Kartal, Kavacık, Kozyatağı, Küçükçekmece, Küçükyalı, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Ömerli, Ortaköy, Pendik, Reşadiye, Sancaktepe, Sarıyer, Şişli, Suadiye, Sultanbeyli, Taksim, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Zekeriyaköy, Zeytinburnu