Bosch Servisi

bosch beyaz eşya servisi

TIKLA ARA

Bosch Servisi Hizmetleri beyaz eşya alanında Teknik ve tamir Servis Hizmeti veren firmamız 2007 yılında açılmıştır.İstambul geneline onarım hizmeti veren firmamız deneyimli kadrosu ile siz müşterilerimize 7/24 teknik destek ve satış sonrası hizmet sağlamaktadır.Bosch Servis Şirketimiz 20 yılı da geride bırakan tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin karşısında olan Bosch servis firmamız, Beyaz eşya, klima bakım ve arıza giderilmesi ihtiyaçlarınızı karşılamak için sektörde yer almaktadır.

Bunu, TSE belgeli uzman ve eğitimli personelimizin yanında donanımlı araçlarımızla hız ve kaliteyle gerçekleştirmekteyiz. Sektörümüz, geleceğe doğru hızla değişen yolda teknolojiyi yakından takip etmek zorundadır. Çünkü, bu değişim kaçınılmazdır. 20 yıl önceki ev eşyaları, bugünkülerle aynı temel fizik prensiplerine bağlı çalışsalar bile, ek fonksiyonlar çok fazladır.

Bu fonksiyonların getirdiği çeşitlilik, işe çok fazla ayrıntı getirmiştir. Tabii ki bu değişiklikler her zaman tüketici yararına olmuştur.Bosch servis olarak ürünlerinizde oluşan arıza durumunda gerek yerinizde gerekse atölye ortamında onarım yaparız. Bakımı yapılan cihazlarınızın yaşanan sorunların detaylı açıklaması tüketiciye sunulur.

Bosch Servisi

Bosch Buzdolabı, Bosch çamaşır makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Bosch fırın ve evinizdeki tüm beyaz eşyalarınızın donanım ve parça sorunları artık bize emanet.Bosch Servis Her türlü sorun ve şikayetler için danışma hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.Sorunlar artık sorun olmaktan çıkıyor sayemizde sizin seçimiznizle Bosch Servisi Sizlerle,Bosch Servisi olarak müşterilerden 7/24 gelen onarım bildirim telefonları sayesinde soruna telefonda teşhisi koyabilmekteyiz. Bu sayede siz müşterilerimize daha mükemmel çözümler sağlamaktayız .

Verilen hizmette işçilik ve değiştirilen yedek parça 1 yıl garantilidir.Bosch Servis araçlarımızda en fazla ihtiyaç duyulan yedek malzemeleri bulunduruyoruz. Bosch Teknisyenlerimiz beyaz eşya alanında uzmanlardır.Kendilerini her konuda sürekli geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde müşterilerimize en nitelikli mükemmel servis hizmetini ayağına getirmekteyiz ve hizmet sunmaya devam edeceğiz.Bosch Buzdalabı onarım hizmeti,Bosch çamaşır makinası servisi,Bosch bulaşık makinası uzmanı,Bosch kurutma makinası servisi,Bosch ev aletleri servis hizmeti,Sonrasında, destek bilgi ekibimizin sizlere verdiği bilgiler doğrultusunda yaşanan arızanın tekrarı olmaması ve ürünlerden en iyi verim alınmasını sağlarız.

hizmet verdiğimiz bölgeler : Ataşehir, Alemdağ , Adalar, Altunizade,Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Bayrampaşa, Bebek, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bulgurlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Dragos, Dudullu, Erenköy, Esenler, Esenyurt, Fatih, Fenerbahçe, Feneryolu, Florya, Gaziosmanpaşa, Gebze, Göztepe, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kalamış, Kartal, Kavacık, Kozyatağı, Küçükçekmece, Küçükyalı, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Ömerli, Ortaköy, Pendik, Reşadiye, Sancaktepe, Sarıyer, Şişli, Suadiye, Sultanbeyli, Taksim, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Zekeriyaköy, Zeytinburnu