Goldstar Servisi

Goldstar Buzdolabı Servisi

TIKLA ARA

İşin ehili personellerle sizlere destek vermek için Goldstar servis hizmetleri Şirketi olarak Goldstar markalı ürünlere servis imkanı vermekteyiz. Dünyanın en önemli Buzdolabı ve kombi üretimi yapan Şirketi olan Goldstar markalı ürünlere bakım, onarım, ve gerekli yedek parçaların teminini yaparak Goldstar beyaz eşya servis, En yakın tamir şirketiyiz,

Goldstar Buzdolabı servis, hizmetleri konusunda; müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda destek vermeye devam ediyoruz. Sektörün en önemli Şirketlarından birisi olan Şirketmız sizden gelecek talepler doğrultusunda bakıma ihtiyaç duyan veya herhangi bir nedenden dolayı arızalanan kombi veya kliminiza en geç 2 saat içerisinde müdahale edilerek sizin mağduriyetiniz giderilmektedir. Goldstar servisi Eğer servis ihtiyacı duyulan Ev Aletlerininız yerinde müdahale edilerek onarılamayacak durumda ise hemen Goldstar teknik servis atölyemize götürülerek gerekli çalışmalar yapılır ve her aşama size bilgi olarak sunulur.

Eğer Ev Aletlerininızda onarılması güç olan bir parça var ise bunun değişmesi için sizden gerekli onaylar alınır, ve fiyat bilgisi verilir, sizin vereceğiniz karar doğrultusunda Ev Aletlerininızın parçası değiştirilir eski parça size teslim edilir. Goldstar servis istanbul Goldstar servis Şirketi olarak değiştirilen parça kesinlikle ama kesinlikle Goldstar orjinal parçadır. Şirketmız sizden onay almadan Goldstar fason parça kullanmaz.

Goldstar Servisi

Goldstar servis Şirketi olarak yapılan bu çalışmalardan sonra da servis Şirketi olarak Ev Aletlerininızın onarımından sonra 1 yıllık süreç içerisinde tekrar arızalanırsa herhangi bir ücret almadan Şirketmız tarafından değişimi sağlanacaktır. Goldstar Buzdolabı servisi Şirket olarak siz müşterilerden istediğimiz en önemli istek ısınma ve soğunma konularında evinizde kullandığınız Goldstar kombi, Goldstar Buzdolabı, gibi ürünlerin gerekli bakımlarını her sene yaptırınız bu sizin ve evinizde yaşayan diğer bireylerin sağlığı içinde çok ama çok önemli bir kuraldır. Goldstar kombi servis ve Goldstar Buzdolabı servis Şirketi olarak bizlere olan güveninizi asla yanıltmayacağız.

 

Hizmet verdiğimiz Bölgeler : Alemdağ, Altunizade, Ataşehir, Beykoz, Bulgurlu, Çekmeköy, Çengelköy, Dragos, Dudullu, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Gebze, Kadıköy, Kalamış, Kartal, Kavacık, Kozyatağı, Küçükyalı, Maltepe, Ömerli, Pendik, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar