Teka Servisi

Teka Buzdolabı Servisi

TIKLA ARA

Her konuda kusursuz. Sektörümüz ve Günümüz Şartları Dolayısı ile Dürüstlüğün Siz Müşterilerimiz İçin Teka Servisi ne kadar Önemli Olduğunun Bilincindeyiz.Bunun Bilincinde bir servis olarak Bizi Ve Atölyemizi Merak Eden Müşterilerimize Özel Davet Uygulamaksızın İş Günü İçerisinde Her An Ağırlamak İsteriz. İstanbul gibi büyük bir Metropol Kent’in Müşteri potansiyeli Giderek Büyümesi Hizmet Kalitemizi Hiçbir Zaman Düşürmemektedir. Firma İçinde Çalışanlar Arasında Kurduğumuz aile Bağını Müşterilerimize Güler Yüz,Saygı Ve Sevgi Olarak Yansıtmaya Aynı Zamanda Geride Bıraktığımız 18 Yılın Ardından Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz.

Beyaz Eşyalarınızı Şansa Bırakmayın ; Biz ve Uzman Kadromuza Teslim Ediniz.Asia Tamir Teknik Servisi 1998 Senesinde Kurulmuş bir Kurumdur.Kurulduğu Günden Bu yana Siz Müşterilerine Hizmet Vermektedir. Dilerseniz Bunun Yanında Makine’nizden Çıkan Parçalarınızı İade Ediyor.

Teka Servisi

Tek Hedefi Müşteri Memnuniyeti Olduğu İçin Bunun Tüm Gereksinimlerini Yerine Getirerek Kendi Bünyesinde Siz Müşterilerin İhtiyacı Doğrultusunda Büyümeye devam Ediyor. Siz Müşterilerimizin Bize Ulaşımını Kolaylaştırmak Adına servisimizi İnternet Ortamına Taşıdık.Hizmet Kalitemiz ve İlkelerimizden hiçbir Ödün Vermeden ve Kuruluşumuzdan Bu güne Tüm Anadolu Yakasında Yaptığımız İşlerimizi Referanslarımızla da Kanıtladık. Tüm Anadolu Yakasında Geniş bir Müşteri Kitlesine sahip Servisimiz Cihazlarınızın Onarımı Günden güne Büyüyen ve Günden güne yenilenen Teknik Ekibiyle Gerek Atölyelik cihazlarınızın Gerekse yerinde Yapılacak Müdahalelerin teknik Dersini almış Belirli Sınavlardan Geçmiş Kadrosu İle İşinde ve Dalında Uzmanlaşmış Atölye teknik Ekipmanlarıyla Büyük Bir Titizlikle Yapılmaktadır. Asia Servis Size Sadece Makine’nizi Bekleme İmkanı değil Merak Ettiğiniz Atölyelerinde Sıcak Bir Ortam da Sıcak bir Çay ile Yerinde Görme İmkanı Sağlıyor.

 

hizmet verdiğimiz bölgeler : Ataşehir, Alemdağ , Adalar, Altunizade,Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Bayrampaşa, Bebek, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bulgurlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Dragos, Dudullu, Erenköy, Esenler, Esenyurt, Fatih, Fenerbahçe, Feneryolu, Florya, Gaziosmanpaşa, Gebze, Göztepe, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kalamış, Kartal, Kavacık, Kozyatağı, Küçükçekmece, Küçükyalı, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Ömerli, Ortaköy, Pendik, Reşadiye, Sancaktepe, Sarıyer, Şişli, Suadiye, Sultanbeyli, Taksim, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Zekeriyaköy, Zeytinburnu