Westinghouse Servisi

westinghouse servis merkezi

TIKLA ARA

 

Kusursuz markanın kusursuz Westinghouse Servisi olabilmek için çalışıyoruz. Anadolu yakasında sunduğumuz westinghouse servislerimiz en uzak mesafeye sadece bir saat içinde ulaşacak şekilde konumlandırılmış olarak hazırdır.

Kadıköy ilçesine ulaşmamız sadece 5 dakika, üsküdar ilçesi için 15 dakikadir.Anadolu yakası westinghouse servislerimizin en uzun sürede ulaşabildiği istanbul ilçeler şile ve tuzla olarak adlandırabiliriz. Türkiyede Bir ilk westinghouse Servisi Arıza Çözüm ve westinghouse Servisi Tavsiye Forumu tıklayarak Üye olunuz! westinghouse servisi mizin basit arıza çözme ve sorun tespitleri ileilgili forumumuza üye olduğunuz takdirde, westinghouse servisi uzman personelimiz soruları cevaplamak üzere, her gün foruma iştirak edeceğini ve westinghouse beyaz eşyalarınızda yaşadığınız ve anlam veremediğiniz problemleri birlikte çözerek siz değerli westinghouse beyaz eşya kullanıcılarına arıza ve danışma servis hizmeti vereceğimizi hatırlatırız.

Westinghouse beyaz eşya servisimizin bir müşteri memnuniyeti hizmeti olan ve aynı zamanda türkiyede bir ilk olan ''westinghouse servisi forum''u sizlere sunmaktan onur duyarız. westinghouse beyaz eşyalarınıza ait bakım, onarım, yedek parça değişimi ve westinghouse servisi işçilik ücretlerinin tamamını her hangi bir bankaya ait kredi kartınız ile yapabilirsiniz.westinghouse servisimiz garanti bankası mobil pos sistemini kullanmaktadır.Mobil pos cihazı ile gerçekleştirilen kredi kartı tahsilatları hakkında detaylı bilgileri müşteri hizmetlerimizden öğrenebilirsiniz.

Westinghouse Servisi

Müşteriden teslim aldığımız her nevi westinghouse beyaz eşya merkez servis, merkez westinghouse beyaz eşya servisi garantisi altındadır.westinghouse Beyaz eşyanın teslim alınmasından, westinghouse beyaz eşyanın tekrar müşteriye teslim edilmesi arasında geçen süreç yasal olarak sigortalıdır.westinghouse Beyaz eşyanın servis süreci içinde trafik kazaları, yangın ve diğer olağan üstü durumlarda westinghouse beyaz eşya servis müşterisi bekletilmez! 24 saatte yeni westinghouse beyaz eşya müşteriye derhal teslim edilir. westinghouse Beyaz Eşya Servisi Tamirat ve Bakım Hizmetlerimizin Farkı Nedir? Merkez Servis'te westinghouse Beyaz eşya tamir ve bakım işlemlerinin tam ve eksiksiz olarak yapılabilmesi, ve westinghouse beyaz eşyanın büyük bir titizlikle müşteriden hızlı bir şekilde alınması için istanbul içinde belirli noktalarda 14 adet gezici westinghouse beyaz eşya tamir ve bakım servis aracımız her an hazır bulunmaktadır.

hizmet verdiğimiz bölgeler : Ataşehir, Alemdağ , Adalar, Altunizade,Ataköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Bebek, Beşiktaş, Bayrampaşa, Bebek, Beykoz, Beylerbeyi, Beylikdüzü, Beyoğlu, Bulgurlu, Büyükçekmece, Çekmeköy, Dragos, Dudullu, Erenköy, Esenler, Esenyurt, Fatih, Fenerbahçe, Feneryolu, Florya, Gaziosmanpaşa, Gebze, Göztepe, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kalamış, Kartal, Kavacık, Kozyatağı, Küçükçekmece, Küçükyalı, Mecidiyeköy, Nişantaşı, Ömerli, Ortaköy, Pendik, Reşadiye, Sancaktepe, Sarıyer, Şişli, Suadiye, Sultanbeyli, Taksim, Ulus, Ümraniye, Üsküdar, Zekeriyaköy, Zeytinburnu