Whirlpool Servisi

Whirlpool Buzdolabı Servisi

TIKLA ARA

Whirlpool Servisi Yetkili servislerin çok fahiş fiyatlara çalıştığı bu zaman diliminde sorunsuz bir teknik servisle çalışmak oldukça zordur. Whirlpool servisi Ancak servis Asia olarak firmamızı tercih ederseniz garantili teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İşinde uzman kadrosuyla Whirlpool servisi hizmetimizden sizlerde yararlanabilirsiniz. Ülkemizdeki en iyi beyaz eşya markalarından olan Whirlpool marka ürünlerinizi en ucuza biz yapıyoruz. İstanbul’daki en ucuz ve en kaliteli servisten faydalanmak için bizi tercih edebilirsiniz.Whirlpool teknik servisi olarak alanında uzman kadromuz sizlerin sorunlu Whirlpool marka ürünlerinizin tamiratını sorunsuz olarak yapacaktır. Gerekirse parça değişimi yapılacak ve sizlere de bu konuda detaylı bilgi verilecektir. Whirlpool Buzdolabı Servisi olarak ustalarımızın hepsi sertifikalı olup asla tamirde sorun yaşamazsınız. Alanında uzman ekiplerimizin güler yüzü tüm müşterilerimizin olduğu gibi sizlerinde yapılan işten memnun kalmasını sağlayacaktır ,2007 yılından beri hizmet veren Servis Asia ailesi olarak hedefimiz sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Bu nedenle başta Whirlpool markası olmak üzere çoğu dünya markasında ustalarımızın gelişmesine ve işinde uzmanlaşmasına destek olduk. Böylece Whirlpool servisi yanında diğer birçok firmanın da servis işlemlerini yapabilecek kapasitede bir firmayız. İş ahlakına uygun çalışan firmamızda parça değişiminde asla çıkma ya da fason parçalar kullanılmaz. Sizlerde kaliteyi ucuza almak istiyorsanız Servis Asia olarak firmamızı tercih etmelisiniz. Üstelik teknik servisin yanında firmamızda kurulum ve bakım hizmetleri de veriyoruz.

Whirlpool Servisi

Whirlpool Buzdolabı, Whirlpool çamaşır makinesi, Whirlpool bulaşık makinesi, Peki, neden bizi tercih etmelisiniz? Yukarda belirttiğim gibi ucuz fiyatlarımız ile eşyalarınızı tamir ederken cebinizi de düşünüyoruz. Konusunda eğitimli teknik destek ekibimizin her biri sertifikalı olup sorunlarınıza kesin çözüm getirecektir. Ayrıca ekibimiz sadece tamirat işleri yapmıyor ve bunun yanında parça değişimi de yapıyor. Whirlpool servis Sizlerinde değişimde göreceği gibi Whirlpool servisi olarak asla çıkma parçalar kullanmıyor ve ürünlerinizde orijinal ürünleri kullanıyoruz. Daha ekonomik çözüm isteyen müşterilerimizin tercihlerine göre ürün tedarik ediyor ve tamiratı buna göre yapıyoruz. Sizlere güler yüzlü ve memnuniyetiniz odaklı bir hizmet verdiğimiz için bizi seçtiğiniz için pişman olmayacak ve aksine sonrasındaki tüm tamirat ve bakım işlerinde firmamızı tercih edeceksiniz.

Hizmet verdiğimiz Bölgeler : Alemdağ, Altunizade, Ataşehir, Beykoz, Bulgurlu, Çekmeköy, Çengelköy, Dragos, Dudullu, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Gebze, Kadıköy, Kalamış, Kartal, Kavacık, Kozyatağı, Küçükyalı, Maltepe, Ömerli, Pendik, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli, Ümraniye, Üsküdar